اطلاعات ملک

ویلای نوساز با حیاط 310 متری/خانه باغ نزدیک دریا - بابلسر

  • photo_2016-03-02_18-20-04
  • photo_2016-03-02_18-20-01
  • photo_2016-03-02_18-19-57
  • photo_2016-03-02_17-35-35
  • photo_2016-03-02_17-32-24

خرید و فروش 710,000,000 تومان - خانه باغ, فروش ویلا شمال, ویلا, ویلا در شمال
3102 اتاق خواب4 پارکینگ  افزودن به مورد علاقه ها پرینت

ویلای نوساز /310 متر زمین / 100 متر بنا دو خواب / نوساز- آشپزخانه تمام کار MDF شیک / حیاط گلکاری و محوطه سازی / خوش نقشه جای پارک 4 ماشین / منطقه بسیار  امن و ویلا سازی شده / فاصله تا مرکز شهر 5 دقیقه / فاصله تا دریا 5 دقیقه /

آدرس : شهرستان بابلسر منطقه باقر تنگه

 

ویلای نوساز

ویلای نوساز

ویلای نوساز

ویلای نوساز

منطقه این ویلا بسیار امن و ویلا سازی شده و آرام است ، همچنین فاصله آن تا دریا کمتر از 5 دقیقه و تا مرکز شهر بابلسر کمتر از 8 دقیقه میباشد . همچنین اهالی بسیار با فرهنگ و آرامی دارد و بافت بومی و تهرانی با هم ترکیب شده است .

……………………………………………………………..

باقرتنگه:

اما روستای «باقرتنگه»  که در قدیم الایام نام « باغ تنگه» داشته است.

 باقرتنگه روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان بابلسر در استان مازندرانباقرتنگه از دهات بلده (دهستان پازوار) حومه مشهد سر.(از مازندران و استر آباد ، رابینو ترجمه وحید مازندرانیص۷۴ و ۱۵۷)در فرهنگ جغرافیائی آمده است : دهی است از دهستان حومه ٔ بخش بابلسر شهرستان بابل که در 4 هزارگزی خاور بابلسر برکنار راه شوسه ٔ بابلسر بهنمیر دردشت واقع است. ناحیه ای است دارای آب و هوای معتدل مرطوب و 215 تن سکنه ،آب آنجا از چاه تأمین میشود، محصول عمده ٔ آن پنبه و کنجد و باقلا و غلات و صیفی و لبنیات و شغل مردمش زراعت و گله داری است و گله داران تابستان برای ییلاق به سواد کوه میروند. (از فرهنگ جغرافیایی ایران ج 3).

طبق سفرنامه ملگونف روسی به سواحل جنوبی دریای خزر در سالهای ۱۸۵۸ و ۱۸۶۰ میلادی  نام قدیم بابلسر مشهد سر نام داشته است که این بلوکات به دوقسم تقسیم شده ، مشهدسر اول و مشهدسر دویم نامگذاری شده بود و جز ولایت بارفروش که هم اکنون  به آن بابل می گویند،  روستا ی “باقرتنگه” که در قدیم الایام “باغ تنگه”  نام داشته است  جز دهات بلوکات مشهد سر اول و در نیم فرسخی مشهد سر قرار داشته است.

این روستا در دهستان ساحلی قرار داشته و براساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال ۱۳۸۵ صورت گرفته، جمعیت آن ۴۳۷۴نفر «۱۱۹۸خانوار» بوده‌است.

علاوه بر روستای باقرتنگه ، چهار روستای اوکسر، ، تازه آباد، پایین احمدکلا، باقر تنگه و ایستگاه رادار، مجتمع مکان‌های مسکونی نیروی هوایی در محدوده این روستای ساحلی قرار دارند.

…………………………………………

برای آشنایی بیشتر با قسمت باقر تنگه در بابلسر اینجا کلیک کنید

…………………………………………

 

سایت های مرتبط :
ساختن آلاچیق
روف گارن چیست ؟ چگونه ساخته میشود ؟
ساختن استخر در باغ
خدمات فضای سبز

کلمات کلیدی و سایت های مرتبط 

www.moshaver.com

www.delta.ir

www.sheypoor.com

www.divar.ir

www.kolbeh.ir

www.seeone.net

ویلا شمال-اجاره ویلا-ویلا در شمال-فروش ویلا-قیمت ویلا-خرید ویلا-عکس ویلا-ویلا ساحلی- ویلا نزدیک دریا ویلا در شمال-خانه ویلایی -خرید ویلا شمال-اجاره ویلا شمال-ویلا شهرک ساحلی – ویلا دریاکنار – دریاکنار – ویلا خزرشهر – خزرشهر-ویلا ایزدشهر-شهرک ساحلی ایزدشهر-دید به دریا – نزدیک دریا-ویلا بابلسر- ویلا دوخواب-ویلا شمال دوخواب- ویلا شمال نزدیک دریا – ویلا بابلسر دید به دریا

……………………………………….

تخفیف برای خرید نقدی (تضمین پایین ترین قیمت + تضمین فروش مجدد ملک در صورت نیاز)

جهت بازدید ، کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از ملک های  مشابه با ما تماس بگیرید – 09126903448 خوشنویس

در تلگرام نیز با همین شماره با ما در تماس باشید

املاک ساحلی (sahely.ir) سیستم خرید ، فروش و اجاره ملک در شمال

 

املاک مشابه