اخبار

چک کردن به روز رسانی بازار

خرید فروش آپارتمان بابلسر (اطلاعات و راهنمای خرید آپارتمان)

خرید فروش آپارتمان بابلسر (اطلاعات و راهنمای خرید آپارتمان و ملک)

راهنمای خرید فروش آپارتمان بابلسر

(تیم مشاورین آنلاین ساحلی) در این مقاله سعی داریم تا به صورت ساده و دقیق راهنما و اطلاعات دقیقی به مشتریان و بازدید کنندگان گرامی ارایه دهیم تا با دید باز و اطلاعات کامل به خرید یا فروش آپارتمان در شهرستان بابلسر اقدام نمایید . لازم به ذکر است (تیم ساحلی) سعی کرده تا تمامی اطلاعات این مقاله کاملا بی طرفانه باشد. (تاریخ انتشار تابستان ۹۷)

شهرستان بابلسر از نظر المان ها و امکانات شهری ، همچنین از نظر امنیت اجتماعی در حال حاضر بی شک یکی از بهترین و پر طرفدار ترین شهرستان های شمال کشور میباشد. البته همین دلایل متاسفانه یا خوشبختانه باعث افزایش نرخ مسکن و زمین در این شهرستان شده است و شهرستان بابلسر را یکی از امن ترین و بهترین انتخاب ها جهت سرمایه گذاری در حوضه ملک قرار داده است .

لینک ورود به صفحه (آپارتمان های فروشی بابلسر)

جغرافیای بینظر بابلسر

خط ساحلی طولانی و زیبای شهرستان بابلسر از یک طرف و رودخانه زیبای بابلسر (بابلرود) که از مرکز شهر(خیابان طالقانی و فلستین)  عبور میکند از طرف دیگر به زیبایی های بابلسر دو چندان افزوده است .

کدام خیابانها به دریا نزدیک تر هستند؟

بدیهی است در یک شهر ساحلی هر چه بافت آپارتمان ها و ویلا ها به ساحل نزدیک تر باشد قیمت آن ها افزایش میابد

درمورد بابلسر میتوان از بلوار ساحلی بابلسر(در قسمت غربی شهر) و خیابان نخست وزیری در قسمت شرقی شهر نامبرد که بهترین دید دریا را در آپارتمان و برج های منطقه دارا میباشند . در اطراف بلوار ساحلی بابلسر(معروف به پارکینگها) خیابان های شریعتی و محبوبی پر طرفدارترین خیابان های نزدیک به دریا هستند که بلوار ساحلی را به خیابان پاسداران متصل میکنند .

اپارتمان ساحلی بابلسر

خرید فروش آپارتمان بابلسر

مقایسه شرق و غرب شهرستان بابلسر

بلوار ساحلی بابلسر و خیابان شریعتی معمولا در فصل تابستان و عید دارای ترافیک سنگین تری نسبت به خیابان های ولیعصر و نخست وزیری هستند . از مشکلات بخش نخست وزیری و ولیعصر بابلسر میتوان به عدم دست رسی به تاکسی های خطی اشاره کرد.

در قسمت شرقی شهر خیابان (نخست وزیری) بابلسر را میتوان یکی از قدیمی ترین و اصیل نشین ترین خیابان ها نامید که دید بسیار زیبای دریای نسخت وزیری و رودخانه بابلسر را دارا میباشند . خیابان های ولیعصر (امیر مازندرانی) و چمران به ترتیب بعد از نخست وزیری قرارگرفته اند و از پرطرفدارترین خیابان های این منطقه هستند. خیابان ولیعصر(امیر مازندرانی) بافت آپارتمانی بسیار مطلوبی دارد و در سالهای گذشته رشد بسیار سریع و جالبی داشته است . خیابان چمران اما بیشتر دارای بافت ویلایی میباشد.

آپارتمان ساحلی بابلسر

خرید فروش آپارتمان بابلسر

برج های ساحلی بسیاری در این خیابان ها قرار گرفته و ارتفاع این برج ها گاها از بیست طبقه هم تجاوز میکند و معمولا نحوه قیمت گذاری برج و آپارتمان های ساحلی بابلسر (قیمت گذاری به اصطلاح از کف میباشد). بدین معنی که سازنده از طبقه اول کف قیمت را اعلام میکند و به ازای بالا رفتن هر طبقه حد اقل متری صد هزار تومان افزایش قیمت خواهیم داشت.

متراژ واحد ها معمولا بیش از ۸۰ متر میباشد و واحد های تک خواب کوچک محدود میباشد.

کدام خیابان ها به مراکز تجاری و مرکز شهر نزدیک تر هستند ؟

به صورت کلی تمامی خیابان های بابلسر تا مراکز تجاری فاصله طولانی ای ندارند اما خیابان پاسداران(بخش غربی) و بلوار بهشتی (بخش شرقی) بابلسر و راسته اصلی بازار بابلسر مراکز اصلی تجاری داخل شهر را تشکیل میدهند.

آپارتمان ساحلی بابلسر با دید دریا

خرید فروش آپارتمان بابلسر

رودخانه بابلسر

خرید فروش آپارتمان بابلسر

لینک ورود به صفحه (آپارتمان های فروشی بابلسر)

برج موج  بابلسر (جهت مشاهده عکس های برج موج کلیک کنید)

برج شهریار بابلسر (جهت مشاهده عکس های برج شهریار کلیک کنید)

برج باغ مینیاتور بابلسر (جهت مشاهده عکس های برج باغ مینیاتور کلیک کنید)

معرفی پروژه مجتمع مسکونی بارانا بابلسر با دید دریا

برج ارگ  بابلسر (جهت مشاهده عکس های برج ارگ کلیک کنید)

برج پارک بابلسر نخست وزیری (جهت مشاهده عکس های برج ارگ کلیک کنید)

……….

کلید واژه ها

آپارتمان بابلسرفروشی ، خرید آپارتمان بابلسر، آپارتمان بابلسرساحلی ،اپارتمان ساحلی بابلسر ،فروش اپارتمان بابلسر ،اپارتمان بابلسر فروش خرید فروش آپارتمان بابلسر

www.moshaver.com

www.delta.ir

www.sheypoor.com

www.divar.ir

www.kolbeh.ir

www.seeone.net

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of