اخبار

چک کردن به روز رسانی بازار

معرفی پروژه عظیم قو الماس خاورمیانه (عظیم زاده متل قو )

قو الماس – پروژه عظیم قو الماس خاورمیانه

معرفی پروژه :

هدف از راه اندازی پروژه عظیم قو الماس خاورمیانه ، ساخت مجموعه ای برای یادگاری و ماندگاری در ایران اسلامی عزیز می باشد.

آقای احد عظیم زاده کارفرمای پروژه : دوست داشتم در کشور عزیزمان هتل 35 طبقه ی بین المللی را احداث و راه اندازی نمایم. در حال حاضر 650 نفر در این پروژه مشغول به کار می باشند که 500 نفر در روز و 150 نفر در شب کار می کنند، اگر ساخت این پروژه به اتمام برسد 1000 نفر در این مجموعه که شامل هتل، مجموعه ورزشی، اسکله، پارکینگ طبقاتی، مسکونی وتجاری می باشد مشغول به کار خواهند شد.

[divider]ghoo(mihanbana) (7)

انتظار دارم دولت از این پروژه ملی حمایت کند تصمیم دارم اگر از این پروژه حمایت شود، این پروژه را بصورت زنجیره ای در ده استان مهم کشور راه اندازی نمایم.

مجتمع عظیم تجاری، مسکونی، توریستی، ورزشی، و تفریحی هتل 5 ستاره دولوکس بین المللی قو در زمینی به مساحت 43 هزار و 263 متر مربع و با زیر بنای مفید 173 هزار متر مربع به شرح زیر در حال احداث می باشد.

– مجتمع مسکونی: این مجموعه شامل برجهای دوقلوی 25 طبقه که دارای297 واحد آپارتمان مسکونی بسیار شیک و مدرن می باشد.

– مجتمع تجاری قو: این مجموعه در سه طبقه با ورودی مجزا از بخش مسکونی در حال احداث می باشد.

– هتل 5 ستاره دولوکس بین المللی: در 35 طبقه شامل 337 اتاق فوق العاده لوکس با تجهیزات کامل رفاهی و 14 عدد رویال سوئیت استثنائی می باشد.

امکانات ویژه برجهای مسکونی، تجاری و هتل

1- نور پردازی فضاهای داخل برای اولین بار در کشور توسط شرکت SSF فرانسوی در حال اجرا می باشد که از LEDهای Transparent , RGB تشکیل یافته است که کل سقف تجاری را پوشش می دهد.

2- نورپردازی نمای خارجی از پروژکتورهای 3 بعدی استفاده شده که قادر به ساخت تصاویر 3 بعدی در فضا و روی ساختمان می باشد، استفاده از لیزر بر بام، ساختمان را از فاصله 50 کیلومتری مشخص می نماید.

3- در قسمت های مختلف پروژه 31 دستگاه آسانسور موجود می باشد، که 4 دستگاه دارای کابین طلای اصل   می باشد.

4- پیش بینی ساحل بی نظیر برای هموطنان عزیز که شامل پارک آبی، شهربازی، رستوران آکواریوم و… می باشد.

5- 3 باند فرود هلی کوپتر بر روی هتل و برجهای مسکونی همراه با 3 خلبان و هلی کوپتر و امکان استفاده برای ساکنین در صورت تقاضا.

6- استفاده از سنگهای وارادتی (سانتا سیسیلیا) برزیل در مجتمع مسکونی و تجاری.

7- آشپز خانه مجتمع مسکونی به صورت فول فرنیچر از نوع میله  یا بوش آلمان خواهد بود.
ghoo(mihanbana) (6)

تأسیسات ویژه در نظر گرفته شده جهت بخش مسکونی و تجاری

1- بخش مسکونی و تجاری مجهز به سیستم BMS می باشند.

2- جهت تهویه مطبوع واحدهای مسکونی از سیستم VRV ساخت کارخانه دایکین ( ژاپن و بلژیک) استفاده شده است به طوری  که با کنترل از راه دور امکان روشن و خاموش کردن آنها وجود دارد.

3- جهت تهویه مطبوع بخش تجاری از سیستم فن کویل و هوا ساز استفاده شده است و چیلرهای بخش تجاری ساخت کارخانه مک کوی ایتالیا و از نوع هوا خنک (air cooled) می باشد.

درباره احد عظیم زاده به نقل از medghoo.com

احد عظیم زاده در 10 آذر 1336 در اسفنجان در شهرستان اسکو متولد شد در هفت سالگی پدرش را از دست داد و به همین دلیل امکانات مالی اجازه نداد به مدرسه برود. از کلاس اول مجبور شد پشت دار قالی بنشیند و قالیبافی کند و شبها درس بخواند، آرزو داشت خلبان یا پولدار شود و برای رسیدن به آرزوهایش بسیار زحمت کشید، کارش را با به دوش کشیدن پشتی و قالی های کوچک و بردن آن به اسکو برای فروش آغاز کرد، پنج سال به سختی کار کرد که بسیار دشوار بود، اما پشتکار و اعتقاد به هدف با توکل به خدا، تحمل سختیها را آسان می کرد. در 18 سالگی توانست  با پس اندازی که داشت و وامی که گرفته بود سرمایه اش را افزایش دهد و توانست یک کارگاه قالیبافی راه بیندازد. سپس به هامبورگ رفت، به سالن ها و انبارهای فرش سری زد و با سلیقه آنها آشنا شد. در آنجا متوجه شد که ثروتمندان برای خرید فرش به سوئیس می روند، ویزای 15 روزه گرفت و به سوئیس  رفت در آنجا یک تاجر ایده فرش گرد را به او داد و به ایران بازگشت یک ساختمان اجاره کرد و شروع به بافت فرش گرد کرد، چند نمونه که بافت سر و کله تاجران آلمانی پیدا شد در اولین معامله آنها 5/6 میلیون تومان پول نقد پرداختند و 6 میلیون تومان هم چک داده، به این ترتیب کسب و کارش رونق گرفت با توجه به فعالیت های ایشان در زمینه فرش،  تندیس طلایی از لندن در سال 2002، تندیس پلاتین از نیویورک در سال 2003، تندیس الماس از فرانکفورت در سال 2004، تندیس صادر کننده نمونه در سال 88 و تندیس برند برتر از سازمان توسعه و تجارت در سال 88 را دریافت نموده اند.

در سفرهای زیادی که به کشورهای مختلف جهان داشتند از هتل های زیادی بازدید کردند، در بازدید از هتل های معروف جهان تصمیم گرفت وارد کار ساخت و ساز شود و بزرگترین پروژه تفریحی، توریستی، تجاری، مسکونی و هتل 5 ستاره دولوکس بین المللی را از سال 88 در شمال کشور واقع در استان زیبای مازندران شهر سلمانشهر (متل قوی سابق) آغاز نماید و تاکنون 180 میلیارد تومان در این پروژه سرمایه گذاری کرده است، بیشتر مصالح این پروژه خارجی و از بهترین نوع است.

قو الماس

عظیم زاده

ghoo(mihanbana) (2)

قو الماس

قو الماس

ghoo(mihanbana) (10)

قو الماس

قو الماس

این مجموعه در سه طبقه با ورودی مجزا از بخش مسکونی با متراژهای متفاوت جمعا به تعدا 486 واحد به شرح زیر آماده تحویل می باشد :

…………………………………………………………………..

مجتمع تجاری قو الماس خاورمیانه

طبقه همکف :

کل طبقه همکف ، 6074 مترمربع است .

1725 متر آن در قسمت برندها و 890 متر که شامل 19 واحد فست فود با فضای مشاعی 5450 مترمربع تراس جهت پذیرایی واستراحت مشتریان محترم آماده تحویل می باشد.

متراژ کل طبقه اول 6720 مترمربع که 1764 متر آن در قسمت برندها می باشد.

متراژ طبقه دوم 4114 مترمربع می باشد.

2120 مترمربع برای هایپر در نظرگرفته شده است. مساحت مشاعات بخش تجاری همکف 3188 متر، اول 2972 متر و دوم 3378 متر جمعاً 9538 مترمربع.

مجتمع تجاری قو الماس خاورمیانه

قو الماس

……………………………………………
هتل 5 ستاره دو لوکس

هتل 5 ستاره ی دولوکس بین المللی الماس در 35 طبقه و 240 سوئیت فوق العاده زیبا و مجلل همراه با تجهیزات کامل رفاهی طراحی و در حال ساخت است .

این مجموعه به همراه بخش برندینگ تجاری ، جمعاً به مساحت 72 هزار مترمربع ، 14 واحد رویال سوئیت استثنائی ، 8 سوئیت وی وی آی پی ( VVIP ) ، 8 واحد رستوران ، سالنهای جشن و کنفرانس به منظور برگزاری مراسم، همایش و جشنهای بزرگ ، فروشگاههای مختلف ، گالری آثار هنری، کتابخانه ، سایت اختصاصی کامپیوتر و فضاهای خدماتی و رفاهی به همراه لابی با طراحی فوق مدرن و چشم نواز را در خود جای داده است .

…………………………………………….

مجتمع ورزشی پروژه

در 2 طبقه در حد فاصل برجهای مسکونی و هتل 5 ستاره بین المللی شامل استخرهای سرپوشیده با جدیدترین شیوه تصفیه آب و رعایت کامل نکات بهداشتی، سونای خشک، بخار، تایلندی، حمام ترکی و سونای مجزای اسکاتلندی، راشن سونا (سونای روسی)، سونای بیولوژیک، غار باران (باران مصنوعی) و بخشهای ماساژ تایلندی، جکوزی، حوضچه های آب درمانی سرد و گرم، مجهزترین سالنهای بدنسازی با جدیدترین دستگاهها و تجهیزات پاورلیفتینگ و زیبائی اندام آقایان و بانوان به صورت جداگانه و مجزا به مساحت مفید 3 هزار و 486 مترمربع و همچنین فضاهای رو باز شامل زمینهای مینی گلف خانواده و کورت های اختصاصی تنیس ویژه بانوان و آقایان در زیباترین فضای ممکن و محیط رویائی در کنار اسکله تفریحی اختصاصی مجتمع قو الماس خاورمیانه به همراه 5 استخر روباز ویژه کودکان و بزرگسالان در نواحی ساحلی دریای خزر، فضای مخصوص اسکی روی آب و ورزشهای مفرح آبی، بخش ویژه بازی کودکان، و مراکز استراحت و تفریحات سالم به زیبا ترین شکل ممکن در مجموع به مساحت تقریبی 000 / 19 مترمربع درمحوطه بیرونی پروژه و درخط ساحلی دریای خزر طراحی شده و در حال احداث است .

………………………………………….

مشاهده پلان طبقات مختلف پروژه عظیم زاده

3
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
سیناافق بال فرشتگانتور ارزان مشهد Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
سینا
Guest
سینا

خیلی مطالب جالبی دارید من همیشه به سایت ساحلی سر میزنم

افق بال فرشتگان
Guest

بسیار زیباست

تور ارزان مشهد
Guest

بهترین برج دنیاست